“Mały Pablo i piracki okręt” - bajka edukacyjna dla dzieci i coś więcej…



Dzisiaj mam dla Ciebie kolejna bajkę edukacyjną, zanim jednak ją ściągniesz, rzuć okiem na recenzję, książki “Truskawkowy milioner”, którą napisał Kamil Cebulski.

Właśnie skończyłem czytać ?Truskawkowego Milionera? i należą się pochwały dla jej autora.
Jedni do wolności finansowej dochodzą przy użyciu czegoś takiego jak szczęście, chociażby szczęście posiadania bogatych rodziców czy wygraną w totka, a inni ciężką pracą i własnym uporem.

Nie ważne więc kim jesteś lub skąd pochodzisz i tak możesz odnieść sukces. Musisz tylko wybrać drogę do niego prowadzoną. W książce, która jest w zasadzie autobiografią, Robert Maicher udowadnia każdemu i ponad wszystko, że ciężka praca i rozwój osobisty jest właściwą drogą, która dała mu wolność finansową.

I co Robercie Dało się? Oczywiście, że się dało Było ciężko ale się dało. I to jest piękne w Tobie i w Twojej książce. Wartości dodaje również fakt, iż wszystkie Twoje zamierzenia i starania zwieńczone sukcesem miały miejsce w polskich realiach.

Dlatego tym bardziej jest mi niezmiernie miło, że ten młody człowiek będzie uczestniczył w serii wykładów ?Myśleć jak milionerzy? jako wykładowca. Sądzę, że tak jak w książce, zaskoczy nas nie jednym przykładem z życia wziętym i nie jedną historią, która dała mu wolność.

Jeśli chcesz pobrać bajkę edukacyjną “Mały Pablo i piracki okręt” to możesz toz robić klikając prawym przyciskiem na poniższy link. następnie wybierz “Zapisz jako element docelowy…

pablo

Polecam również zaglądnięcie do książki autora bajki. “Truskawkowy milioner” to inspirujące historia “od pucybuta do milionera”, która pozwoli Ci uwierzyć w swoje siły i zrozumieć, że również w Polsce można z niczego odnieść sukces.

Truskawkowy Milioner - prawdziwa historia Milionera. Od zbieracza truskawek do pierwszego miliona w wieku 26lat”

Podziel się z innymi: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
 • del.icio.us
 • Gwar
 • Technorati
 • Wykop

2 odpowiedzi do ““Mały Pablo i piracki okręt” - bajka edukacyjna dla dzieci i coś więcej…”

 1. Adam Pisze:

  ZAstanawiałem sie jeszcze, ale jak Cebulski ją poleca to zaraz ją kupuję…

 2. Robert Maicher Pisze:

  Moze Was zainteresuje moje ostatnie spotkanie z Kamilem Cebulskim i nasza wspolna Alternatywna Lecka Przedsiębiorczosci :) - super TXT dla ludzi którzy pisali ze ja wogóle nie istnieję :D

  http://www.kamilcebulski.pl/2008/04/10/bardzo-zle-marzenia/

Zostaw odpowiedź